Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy(1).jpg

Karnawał to czas zabawy przepełniony muzyką i tańcem, którego ważnym elementem są bale. Przedszkolny bal karnawałowy to dla dzieci czas wyjątkowy i zawsze długo wyczekiwany. Dzieci wspólnie z rodzicami planują swoje przebrania i stroje, często prześcigając się  pomysłach.

Tegoroczny bal odbył się w zimowej scenografii pod okiem wodzireja Sebastiana. Radosny nastrój towarzyszył wszystkim od samego rana. Skoczna muzyka, kolorowe światła i inne efekty specjalne zachęcały do wspaniałej zabawy.

Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek, wśród nich można było spotkać: wróżki, księżniczki, kotki, rycerzy, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Radości nie było końca, dzieci świetnie bawiły się przy rytmach czaczy, samby, walczyka i  innych dziecięcych przebojów, chętnie uczestniczyły w przygotowanych konkursach i zabawach muzyczno- ruchowych. Kolorowe pociągi, tańce z balonami, szalone pląsy przy muzyce, nauka tańca oraz układów tanecznych wprawiły wszystkich w karnawałowy nastrój.


Nikt się nie nudził i narzekał, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie spędzając czas w miłej, bajecznej atmosferze. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

 

Powrót na początek strony