Kotki w bibliotece
W piękny, słoneczny dzień Kotki wybrały się na dłuższy spacer. Odwiedziły lokalną bibliotekę. Celem wycieczki było zapoznanie najmłodszych z miejscem w którym można odkrywać magiczny świat bajek. Na miejscu czekała na dzieci pani bibliotekarka, która w ciekawy sposób opowiedziała o pracy w bibliotece oraz o tym, jak należy dbać o książki. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem słuchały bajki czytanej na głos, aktywnie uczestniczyły w zabawach ruchowych prowadzonych przez panią Agatę. Dzieci miały również okazję samodzielnie obejrzeć książki z księgozbioru bibliotecznego. Wizyta w bibliotece była świetną okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych już od najmłodszych lat. Zachęcamy do wizyt w bibliotece całą rodziną. Będzie to początek czytelniczej przygody!